| cioco1tweety a întrebat:

Voi cum scapati de stresul examenelor?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca par cam prostesti ideile pe care ti le dau dar eu asa fac!
1.Ma pregatesc astfel incat sa nu fie vreun exercitiu pe care sa nu-l stiu.
2. Daca tot am emotii ascult muzica sau cant( de obicei inventez cantece in care sa spun ca nu am de ce sa ma tem si nu ma omoara nimeni daca nu iau nota mare.
3. Fac activitati relaxante ca sa uit de stres si sa ma relaxez.

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, incerc sa nu ma stresez, sa ma relaxez. Dupa ce invat, iau o pauza, mai ies la plimbare, cu prietenele, cu prietenul, incerc sa nu ma gandesc la examen si sa gandesc pozitiv...
FAc diferite activitati si imi iau gandul de la examane; iar in timpul examenelor incerc sa ma concentrez asupra subiectului si sa las emotiile si stresul deopartewinking.

| Flav a răspuns:

Nu-mi aminti. Urmeaza cea mai grea perioada din viata mea. Am examene peste examene, carti peste carti.

| OanaG a răspuns:

Pai nu ma stresez, daca am sa invat nu voi fi stresata, doar putin emotionatahappy

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Servesc 0. 5 - 1 litru de vodkă.
La bacalaureat la geografie m-am dus uşor alcoolizat şi tot am luat notă marehee hee

| dedesh a răspuns:

Ascult muzica preferata si merg la plimbare cu prietenii:)

Http://www.starszone.eu/membrii.php?id=5760

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Cand am timp liber cant la chitara si ma relaxez uitand cu totul de examene. happy

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunca-te cu totul in ele.Nu mai ai nici un stres.

| florin_4827 a răspuns:

Pai foarte simplu eu niciodata nici la capacitate si nici la bac n-am fost macar stresat si nici n-am invatat da tot l-am luat si stii de ce pentru ca ma faceam mut adica eram beat cam tot timpul si calatoream foarte mult cu tovarasii mei care dupa ce ne imbatam mergeam la Dochia sus pe munte si eram ciocan si uite asa am trecut de toate examenele si chiar si de cel auto succes