| Miruna0909 a întrebat:

Voi daca ati fi primit un biletel anonim de 14 februarie, de la o persoana din scoala sau din clasa voasta, iar acea persoană evident că va place, voi cum ati fi reactionat? Ar fi o enigmă pentru voi, ca nu stiti de la cine e?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este vorba despre un timid care te place ...de obicei timizii nu castiga inima persoanei vizate!

uite domnisoara ce a gasit in banca de la un admirator : https://www.youtube.com/watch?v=XB4LienPsRo

| dullcat a răspuns:

Ar ramane o enigma.Nu te ajuta cu nimic sa primesti astfel de biletele daca nu stii clar de la cine sunt.Chiar si atunci cand sunt semnate nu este exclus sa fie o farsa, asadar nu te entuziasma prea mult.Persoana potrivita va face un pas in directia potrivita, iar daca nu, asta e, mai exista baieti pe lume, stai linistita.

| siriusblack98 a răspuns:

Cat timp nu a avut curajul si bunul simt sa vina sa imi zica in fata, l-as arunca la gunoi sincer. Bine, asta gandesc eu la 26 de ani, voi poate la 10 ani sau cat aveti clar e alta mentalitate.

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru siriusblack98):

E mentalitate proasta rolling on the floor poate baiatu ala e timid, din numele fetei rezulta 2 variante ori are 15 ani ori are 9, ala la 15 ani baiatu sau la 9 inca e timid si de obicei cei care sunt timizi de ce le e frica nu scapa in sensul ca degeaba ii e frica ca va fi refuzat ca tocmai asta se si va intampla, RAR o fata il accepta pe unu timid, aici vorbesc de fete de generala, nu de gagici de 17-18 ca aici deja e normal ca nu il accepta ca vor unu cu personalitate puternica.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Alexandru1111199):

Lasa-ma pe mine asa cu mentalitate " proasta " si fii tu " destept " si lasa biletele anonime in banci la persoanele pe care le placi precum in filmul Liceenii.