| anonim_4396 a întrebat:

Voi in ce cazuri folositi emoticoanele?

2 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu conteaza, eu folosesc emoticoanele mai mereu cand vorbesc cu cineva[pe messenger].

| Zabbyel a răspuns:

Emoticoanele se folosesc cand esti
trista sad cand esti mai mult peste tristacrying
cand razi finuţ happy cand esti vesela laughing cand te amuza cineva rau de tot rolling on the floor cand te gandesti la ceva gen
intrebare smug cand iubesti o vorbalove struck cand zambesti sau cineva te face sa zambesti big grin cand spui la revedere mai in figuri semnul cu manuta... cand vorbesti la mobil semn in figuri si alteleeeeeee