| Fineness a întrebat:

Voi la ce ora va culcati de obicei?

Răspuns Câştigător
| dyabla01 a răspuns:

Trebuie sa faci in asa fel astfel incat sa dormi7-8 chiar 9 ore pe noapte si sa te culci atunci cand esti obosit si ti se inchid ochii... Poate pe la 12 iar daca ai scoala a doua zi pe la 11

9 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

11-2, de ce? Vrei să afli cum stai?
Chiar tu la cât te culci?

| MariaDD a răspuns:

2-3 in vacanta 12-1 la scoalahee hee

| deedi9 a răspuns:

In timpul scolii : in jur de ora 11. In vacanta: depinde ( daca a fost o zi foarte obositoare) 11 - (o zi obisnuita, ma uit la un film mai tarziu) 2-3. big grin Tu?

| alexandru123456alexandru a răspuns:

In vacanta pe la 3-4 si in timpul scoli pe la 10.30 funda?

| IasmiMina a răspuns:

12 uneori 1 funda?

| NothingToEat a răspuns:

De obicei la 12 dar cand nu mi-e somn stau si pana la 4 dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timpul scolii pe la 12, in vacanta depinde cum am chef [de obicei pe la 2/3].

| MissVamp a răspuns:

Eu invat dimineata asa e la noi, si ma culc la 10:30-11 pentru dimineata ma scol la 5 si pana ma scol din pat se face 6:30....iti recomand intervalul 10-11-12(cel mai tarziu unu)ca sa poti fii odihnita :-)

| AntoniaOrman a răspuns:

Cand am scoala: la 10
Cand e vacanta(spre exemplu acum): la 11 cel tarziu 12. happy