| Jadis a întrebat:

La cat va culcati de obicei?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Acum pe la 22.Incerc sa imi intru in ritmul de la scoalastraight face

| pwp a răspuns:

| Alexandru a răspuns:

Acum, fiind in vacanta, imi permit luxul de a ma culca pe la 1, 2 dar cand sunt la scoala, si avand in vedere ca la 5 ma trezesc, la ora 21, 22 cel tarziu m-am si culcat...

| pengu a răspuns:

Păi acum, vara între 1 și 3, recordul a fost 5 :d iar în timpul facultății, mai mult de 11 jumate nu ma ține bateriahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Victoria a răspuns:

In vacanta la 1-2, in timpul scolii la 10-11.

| alexutu001 a răspuns:

Dimineatsa la 4-5 cand e vacanta si cand e scoala la 1, 2big grin u?

| Pitic a răspuns:

Niciodata mai devreme de 1, 2 maxim 6 dimineata

| mhg a răspuns:

12 noaptea în general. Dacă îmi este somn mă culc mai devreme, iar dacă găsesc ce să fac pentru a scăpa de plictiseală mai târziu.

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Pai in timpul scolii pe la 10 ca sa nu fiu obosita la scoala dar in vacanta cand n-am somn pe la 1 2 si cand am somn pe la 11 o fost cel mai devreme sa ma fi culcat in vacanta... u?

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună. Când e cu şcoala pe la 10, dar vacanţa. pe la 1, 2, 3! Între orele astea!big grin

| Any_2443 a răspuns:

Pe la 3-4 dimineaza.Cand eram la scoala ma culcam pe la 11-12

| pisikutza ta a răspuns:

Pai in timpul scolii la 11
si in vacante la 3 dim intru in casa stau pe mess pana la 5 apoi ma pun in pat si ma culc la 6 si ma trezesc la 2-3 dupa masa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În ultimul timp parcă m-aş ghida după un fus orar diferit în fiecare zi.
Dar în timpul şcolii îmi pun la punct orarul şi mă culc la miezul nopţii cel târziu (exceptând evenimentele neprevăzute - o petrecere etc.).