| ღ ღ teodorucaღ ღ a întrebat:

Voi stiti cum se pune la calculator parola ca am uitat! Am windows xp professional

Răspuns Câştigător
| Parisblue a răspuns:

Deci. te duci la start, dai click pe poza ta sus acolo unde iti e scrs numele, si iti apare sa selectezi o noua imag, dai pe sageata inapoi si dai pe a 2-a de aia cu creeare parola, dp te descurci u! succes.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dany7 a răspuns:

Dai la start, dai pe imaginea de la administrator si iti scrie creare parola! fundita?

| ღ ღ teodorucaღ ღ explică:

Mie nu mi-a aparut imaginea de la start dar am facut eu alt cumva si am reusit sa pun la calculator parola! Deci din pacate nu va pot da fundita pebtru ca nu era asa cum mi-ati spus voi dar m-o ajutat putin ultimul raspuns deci lui trebuia sa ii dau fundita.