| arysa a întrebat:

Voi unde v-ati facut majoratul? Cati bani ati cheltuit, cu ce v-ati imbracat, cu ce amintiri ati ramas?

5 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Ziua mea de nastere am facut-o acasa in curte, m-a costat cam 17-20 de milioane, poze doua sute, amintiri infinite! Lumea inca vorbeste despre petrecerea aia, cu toate ca s-a intamplat acum 4 ani... Gandeste-te ce a fost acolo... 70 de invitati, 300 de beri la doza, 400 litrii de vin, tarie nici nu mai stiu, 15 kile de carne pentru fripturi, 8 casolete de mici, 5 kile de carnati de bere, mezelurile si aperitivele nu au fost problema mea, nu le-am cumparat, doua torturi... facute de mama... prajituri in dusmanie... si cam atat! A fost singura petrecere unde m-am distrat maxim... aaaa si a tinut trei zile!big grin

| sHock a răspuns:

Eu l-am tinut la un club...si am cheltuit in jur de 500 de euro pe tot, absolut totul (de la invitatii pana la rochie si papuci).
M-am imbracat intr-o rochita :X
Si amintiri? Pozelebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Am sărbătorit evenimentul alături de mama și tata la Curtea de Argeș, la Mănăstire.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Într-o pizzerie cu câțiva prieteni, colegi și părinții.
Sonorizare de club, mâncare și băutură din belșug... A ținut până dimineața. Amintiri... câteva sute de poze și filmări.

| Maximus_4251 a răspuns:

Eu unul am implinit 18 ani pe 8 octombrie happy. si am decis anul acesta sa fac un simplu party cu cei mai apropiati prieteni intr'un club fain. m-am simtit super tocmai pentru ca nu au fost multe persoane ( in jur de vreo 20 am fost in total). PS: La multi ani!