| StelutaDintreNori a întrebat:

Voi va duceti oua de Pasti maine la scoala?

9 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu maine incepe scoalahee hee.
A anuntat la televizor ca se prelungeste vacanta cu o zi, deci incepe miercuri (27 aprilie).
Nu ma duc cu oua tu?
Pa, pa.

| nirvanacartof a răspuns:

Maine nu e scoala, incepe miecurihappy.

| Piiink a răspuns:

Buna maine nu se merge la scoala si nu imi aduc oua pentru ca mi se pot sprage in ghiozdan big grin

| TSO7 a răspuns:

Nu si nu am dus niciodata raised eyebrows

| Alecssa a răspuns:

1.maine nu mergem la scoala
2.nu

| BubuuLinna a răspuns:

laughing Eu nu imi duc da ce sa' fac cu el ca dora nu ma apuc la scoala sa'l mananc laughing=]] dar daca u vrei e ok happy

| Angelofdemon a răspuns:

Nu happy am ciognit in familie. daca as aduce ceilalti copii ar rade de mine si ar mai si arunca cu ele prin clasa.
daca vrei sa ciognesti cu colegi tai invita-i la tine la un suc si ciocniti happy
funda?

| chip6angelic a răspuns:

Nu...suntem totusi in secolul 21

| ideifixeneatinse a răspuns:

Da.
Sa le spargem de capu profesorilor.