| GabrielaCriss a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste anime in stiul animeului Free!

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey! Anime-uri asemanatoare cu Free, adica natatie, nu gasesti.
Alte anime-uri din genul sport:
* Baseball
- Major (6 sez)
- Cross Game
- H2
- Diamond no Ace

* Fotbal
- Area no Kishi
- Giant Killing
- Captain Tsubasa
- Captain Tsubasa: Road to 2002

* Basketball
- Kuroko`s Basketball
- Slam Dunk
-
* Volei
- Haikyuu

* Tenis
- Prince of Tennis (2 sez)
- Baby Steps (on-going)

* Box
- Hajime no Ippo (3 sez)

* Ciclism
- Over Drive
- Yowamushi Peda

* Atletism
- Suzuka

* Curse
- Capeta
- Initial D (6 sez)

Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| Jjongah a răspuns:

Boku no Pico

| Lawi a răspuns:

Buna! In primul rand vreau sa te anunt ca este sezonul II de la Free! si chiar este un anime fantastic, si mi-a placut enorm, ceea ce il face special asa ca e destul de greu sa gasesti anime-uri care sa semene cu el, totusi uite aici niste anime-uri ce ti-ar putea placea, si in genul lui Free!
H2; Suzuka; Ace of Diamond; Hajime no Ippo; Kenichi (toate sunt sport) sper ca te-am ajutat happy