| Kimy_8371 a întrebat:

Voi va uitati la Romanii au talent? Care vi s-a parut cel mai amuzant moment?laughing mie mi-a placut la nebunie de mosu ala care canta,, Sunt teledependent"laughing

6 răspunsuri:
| Biu a răspuns:

Da, ma uit. Nu pot spune amuzant ci special. Catelusa aceea Vanda care dansa. E atat de dragalasa! love struck.
Un momet cu totu` si cu totu` special:X.
Si da Mosu` ala cu telependentlaughing
Cum facea Mihai Petrelaughing
Sau amuzant un mos care dansa la 50 de ani, era imbracat in Dracula. mi-a placut ca si Mihai Petree dansa dupa el rolling on the floor
Amuzant momentu`.

| blackrose269 a răspuns:

"Vevevitele vesele". La asta am ras o gramadaalaughing))

| Lavy_6719 a răspuns:

Dracula a fost tare laughing

| vLaDy25 a răspuns:

Mi-a placut ala cu Alehandro fernandoooo, robertoooo sau cum mai canta el acolo laughing)

PREA PENAL laughing

| Bloo_9887 a răspuns:

Dracula a fost penal.rolling on the floor

| yodaniyo a răspuns:

Cel mai amuzant a fost cu ala... alehandrooo... fernandoooo laughing am murit de ras si a mai fost si dracula ala care dansa p imnu steaua