| wannabe a întrebat:

Voua fetelor cum a-ti vrea sa fie aranjat parul prietenului vostru? ce model de freza sa aiba?

Răspuns Câştigător
| FunkySmile a răspuns:

Nu prea conteaza parul atunci cand tii la cineva, dar sincer ador parul cat mai rebel, ciufuli la baieti si daca are si niste suvite albastre. in fine colorate, dar nu prea multe si doar cu o singura culoare e O. K, ca nu vreau sa aiba in cap curcubeul laughing. In fine. rebel love strucklove struck.

2 răspunsuri:
| Șușșș a răspuns:

Cui ii pasa?
Cand iubesti pe cineva nu te uiti la felul in care ii sta parul rolling on the floor! Doh.

| HelloKitty_9514 a răspuns:

Freza emo :X