| anonim_4396 a întrebat:

Voua va convine cand la o intrebare gresesti un cuvant si toti incep invata romana si din astea cu toate ca si ei au gresit?

Răspuns Câştigător
| paupaulapaulina a răspuns:

Nuuu :o

Dc confused Ei sunt perfecti confused Trebuie sa se mai gandeasca ca si ei ar putea sa se incurce happy

Data viitoare cand ti se mai intampla... Nu ii baga in seamawinking

Fundita love struck love struck love struck

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da, ai dreptate!
odata in loc de ''Justificati'' am scris ''Justifica-ti''
si toti imi ziceau sa invat sa scriu!
parca a gresi nu este omeneste!

bye-bye

| Th3eo a răspuns:

Multi fac asta ac sa para ei mai inteligenti dar cei care gresesc ar trebui sa isi recunoasca greseala si sa le explice ca nu au scris corect pentru ca s-au grabit.

| Fllorentina a răspuns:

Nu! mi se pare ceva prostesck! judeca prea repede:d

Fi linistita:*. Chiar daca ti s-a intamplat nu baga in seama oh go on se dau mari ca de parca eu nu au gresit niciodata!:*

Greseste cat mai mult si asa le faci contrabig grin:*!

bafta :*

| ßarbie a răspuns:

Da...corectbig grin.tin cu tine, sorotongue laughing

| MissFashionPrincess a răspuns:

Ar trebui inainte sa postezi intrebarea sa recitesti continutul chiar de 2-3 ori ca sa fii sigura ca este scris corect thinking
Si chiar au dreptate cei care spun astfel de lucruri... happy

| MissFashionPrincess a răspuns:

Si scuza-ma, dar cand postezi asemenea aberatie "Prietenei mele i.au murit pesti si a fost sa iti ia alti mai frumosi da tot pesti pesti... Ce sa fac?sad " cum ai vrea sa reactioneze cei din jur? Plus de asta, nu este doar o simpla greseala... si nu cred ca ma poate contrazice nimeniwinking
O zi buna!

| Anca_2893 a răspuns:

Nu-mi convine dar nu te stresa ptr.ca la randul lor o sa pateasca si ei la fel! Dovedit stiintific!