| Roses a întrebat:

Voua va place,inainte de scoala, sa va cumparati rechizitele? Eu de-abia astept rolling on the floor (nu ma intrebati de ce)

Răspuns Câştigător
| baf a răspuns:

Da si eu la fel sunt inebunita sa imi cumpar si abia astept sa le folosesc.dar urasc inceperea scolii, pentru ca nu imi plac unii profesori si nici colegi

2 răspunsuri:
| мαяιє a răspuns:

Oh daa, sa vezi atunci cearta cu parintii haha.

| stlferlo19 a răspuns:

Nu e ceva iesit din comun, sunt multi care o sa zica "dependent de scoala, eu o urasc"
Eu unu inainte de scoala nu imi cumpar rechizite, nu prea am nevoiethinking 2 caiete si un pixblushing