| zambetcald a întrebat:

Cat va costa rechizitele pentru scoala?

8 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

DenisaRebeca viseaza.Somn usor, draga.Cartile nu costa in niciun caz 800 lei(asta daca coperta nu e din aur, iar paginile sunt poleite cu argint), mai degraba 150 lei maxim.Rechizitele vreo 50 lei.Deci vreo 200 lei spre 300 dca vrei ceva mai scump.

| deniisu a răspuns:

Pai destul de mult.mai ales va trec la liceu si imi trebuie mai multe cheti. sper ca in jur de 500-600 de lei rechizitele.plus hainele inva vreo 300-350happy.acum depinde si in ce clasa treci:d

| loredanalorena a răspuns:

Pe mine 350 lei iar hainele 200 leibig grin
BYE-BYE!

| Youcandoit a răspuns:

Depinde de clasa in care esti.Eu sunt am trecut a 8-a si cred ca o sa ma duca la vreo 5-60 de lei

| kissbaby a răspuns:

Buna! La mine rechititele vreo 300 de lei iar hainele 250! Papa

| ChocolateAddict a răspuns:

Vreo 250-300 de leibig grin

| DenisaRebeca a răspuns:

Pai depinde ce cls esti! trebuie sa ai in buzunar min 150 ron.

| DenisaRebeca a răspuns:

Pai depinde ce clas esti! In generala itit trebuie min 200 ron iar la liceu ff multi deoarece cartile sunt cam 800 r0n + rechizitele!