| anonim_4396 a întrebat:

Voua va place reclama cu oriflame? :@ Ma enerveaza la culme. Nu e de-ajuns pitzi alea de pe fundal, ca o mai pus o reclama. Astept pareri! Mereu cand dau back sau scriu o intrebare imi apare!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si mie sad
dar asta e...
poate stelei ii plac rolling on the floor

| frumusik96 a răspuns:

Eu m-am saturat de ea nici nu apuc bine sa scriu ca pac apare reclama urasc reclamele

Răspuns utilizator avertizat
| Dollicious a răspuns:

Stiu, si pe mine ma tot streseaza:@
tot la fiecare cateva secunde apare...

| Quikeii a răspuns:

Pff'. crede`ma as face orice sa conving echipa TPU s`o scoata. nu`si are locu`. Mda, ceea ce ma calca pe nervi ii` ca` apare mereu si nu te lasa nici sa-ti termini propozitsia.

Pot sa pun pariu ca` daca dau acum ~ Raspunde ~ iar o sa apara.
x[. Hate IT!

P.S.: I`m By Your Side