| Alex9Alexutzu a întrebat:

Pe voi nu va enerveaza?
Mereu cand am un raspuns de funda imi apare dupa ce a raspuns altcineva la intrebare si primeste el funda. Voua vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ma enerveaza pentru ca fiecare user da funda la cine doreste.
Raspunsurile se intampla sa fie aprobate mai rapid sau mai incet pe site....depinzand de activitatea userilor pe site si de solicitarea serverului.
Adica acelasi lucru se intampla si pentru alti useri...nu numai pentru tine.
Nu te oftica ca nu primesti funda...ca nu ai de ce

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timp ce tu scrii raspunsul, pot scrie si altii, mai rapizi decit tine. Funda o aloca cel care a pus intrebarea, raspunsului care el crede ca la ajutat cel mai mult si o poate face in orice moment.Nu viteza cu care dai raspunsul este importanta.Numai bine.

| Alex9Alexutzu explică:

Am uitat sa zic:mereu imi apare la raspunsurile mele,, aprobat"

| Ąήυţằ a răspuns:

Pai nici n-o sa primiti funde daca le cersiti asa, disperatilor.
Alta exprimare nu exista.