| callmebeautiful a întrebat:

Voua vi se pare ciudat sau de moda veche sa nu ai prieten (sa nu fi avut prieten) pana la varsta de 14 ani?

Răspuns Câştigător
| gaby_1815 a răspuns:

Mi se pare foarte normal sa stii si poti sa mai stai pana pe la 17-18! ce va trebuie prieten la varsta asta? nu va puteti ocupa si voi de scoala si sa va faceti un viitor? lasa ca este timp si de iubit in viata...

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Ce-a ajuns lumea din ziua de azi laughing
Mie mi se pare normal.
Sa inteleg ca varsta standard e 14 ani? De ce nu si din clasa intai?
Tu crezi ca la 14 e anormal sa nu ai prieten? Pai ce mai zici de fetele care abia la 17, 18, 19 ani isi fac unul pentru prima oara?

| Micuţa a răspuns:

Buna Draga! Pai in ziua de azi e cam ciudat, pentru ca unele "fetite" deja la 9-10 ani isi fac iubit. Din pacate unii isi bat joc, pentru ca nu ai prieten la 13-14 ani. Nu e de moda veche dar in ziua de azi chiar toate fetele au la varsta asta! :-)

| Diana_8956 a răspuns:

Nu nu este deloc ciudat o sa ai cand o sa te simti pregatita

| mada_6524 a răspuns:

Nu este o varsta care sa iti impuna sa ai prieten. o sa ai cand o sa fi pregatita, cand o sa simti ca vrei.

| cristina_8819 a răspuns:

Dupa parerea mea ai putea sa ai un pr p' la 13 ani dar sa nu intreceti masurawinkingbatting eyelashes

| oana7772 a răspuns:

Nu...fiecare cu viata lui