| McdonaldsMonkey a întrebat:

Voua vi se pare normal ca vacanta de primavara sa nu inglobeze Pastele? De Pasti avem liber?

Răspuns Câştigător
| cosminftw a răspuns:

Nu e normal..Era mult mai bine ca vacanta sa fie inainte sau dupa Paste.Multi se duc in saptamana dinaintea Pastelui la biserica dar acum sigur nu o sa se mai duca din cauza temelor.Sau mai sunt situatii cand vor sa plece de Paste undeva cu parintii deoarece ei cam in aceea perioada au ceva liber de la serviciu dar nu pot din cauza scolii.E total aiurea chestia asta..Pana acum avem doar o zi libera de Paste, 6 mai, adica luni.

2 răspunsuri:
| baf a răspuns:

De pasti avem 2 3 zile liber iar vacanta de primavara am auzit ca e de o saptamana, cam putin, parerea mea...si e naspa ca nu mai e de pasti

| stoica1 a răspuns:

Da de pasti avem 2 sau 3 saptamani liber