| Patricia_1421 a întrebat:

Ce se aude de vacanta de primavara(pasti) avand in vedere ca Pastele pica in 5 mai? Cand incepe, cand se termina. Si am auzit un zvon, cica vor sa mute o saptamana din vacanta, in asa fel incat sa coincida cu Pastele. Oare cat e de adevarat laughing?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu vor sa mute saptamana, vor sa o taie laughing nu stii ca a inceput anul scolar cu o saptamana mai tarziu? Ei bine, aia era jumate din vacanta noastra de Pasti laughing de data asta va fi doar una...trist,dar traim in Romania, orice e posibil...