| kykybaa a întrebat:

Vrea si eu ceva descrieri pentru pozele de pe hi5.Mersi!

Răspuns Câştigător
| Andreea_5139 a răspuns:

Buna! uite aici cateva

Tin langa mine doar pe cine iubesc...De fraieri ma folosesc

O sa incerc sa fiu ceea ce vreau sa fiu.Cat de bine.cat de rau...nu stiu.Cat de tare inca doare? Nu conteaza.Cat de riscant? Nu ma intereseaza..."

De astazi am un singur scop.Sa pun fericirea mea pe primul loc..."
"Timul trece...amintirile raman.Chiar daca doare...o sa incerc sa imi vad de drum//

"Orice s-ar intampla nu inceta sa speri.Gandeste-te la ziua de azi... uita ziua de ieri

1 răspuns:
| Marinnaa a răspuns:

Http://bilutza-roz.hi5.com aici sunt si triste, si ferikite si despre prieteni;)de care vrei.j daca tot te uiti lasa si un comm daca vr;)sper sa iti fie de folos:*