| Andreiu68 a întrebat:

Vreau ca pe facebook sa dau ca nimeni sa nu vada ce am postat pe profilul meu, sa nu imi vada poza de profil/cover. Stie cineva cum pot sa fac? Am incercat dar nu merge.

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

La partea cu postarile, ai o optiunea chiar deasupra postarii in coltul din dreapta, cu ajutorul careia poti schimba cine o vede (toata lumea, prietenii sau doar tu)

Poza de profil si cover nu pot fi ascunse in nici un fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pozele de profil&coperta sunt MEREU PUBLICE!(nu exista setari pentru a le schimba audienta)
Celelalte poze din cronologia ta pot first modificate pe prieteni, prietenii prietenilor sau door eu din setari sau din dreptul fiecarei poze.