| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac ca cei care nu imi sunt prieteni pe facebook sa nu poata sa-mi vada nicio poza:d[doar profilul cu data nasterii si celelalte setate de mine]? am setat la confidentialitate ca doar prietenii sa poata sa-mi vada profilul dar tot nu merge! la unii[care nu imi sunt prieteni] dau click pe poza de profil si nu merge sa o vad, deci trebuie sa le trimit cerere.asa vreau si la mine:d.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna
te duci la "contul meu" dupa aceea "setari de confidentialitate" dai la "personalizarea setarilor" si dai mai jos si gasesti langa "Zi de naştere/Locuri unde ți-ai confirmat prezența/Include me in People Here Now" after I check in
Visible to friends and people checked in nearby- "Edit privacy settings for existing photo albums and videos."dai click pe "Edit privacy settings for existing photo albums and videos." si selectezi ca doar prietenii sa iti vada fiecare album. Sper ca te-am putut ajuta.

| TheEmoBoyY a răspuns (pentru LaLaura):

Unde scrie personalizarea setarilor?

2 răspunsuri:
| daniel94d a răspuns:

Cand pui pozele ai un lacatel si acolo ai mai multe sa vada toti sa vada prietenii mai multe vezi acolo sper ca te-am ajutat