| Adiiii a întrebat:

Vreau cat mai multe idei de provocari pe mess. Vreau idei grave, greu de facutlaughing Cel cu cele mai bune idei, amuzante primeste >fundita.big grin

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

"sunt o curva" "sunt lezbiana" "il iubesc pe..." "o iubesc pe... mai mult decat ca pe o prietenahee hee" " nu mai sunt virgina ohappy" "am fost pe centura e chiar frumos acolo day dreaming" si spune-i sa nu scrie ca e provocarelaughinglaughing distrctia placuta:* [scuzatzi cuvintelebig grin]

| SyMy24 a răspuns:

Pai...
Sa dea web la toata lista
sa dea un mass cu ce ii spui tutongue
sa vorbeasca fara cuvinte(folosind numai emoticoane)
etc...

Nu imi mai vine nimic in mintetongue
Bye!happy