| ledzeppelin a întrebat:

Vreau cat mai multe metode de copiat.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| xXxRaduxXx a răspuns:

1. scrii tot ce vrei in note pe tel il pui in banca/buzunar
2. scrii cu un creion(apesi) pe foaie tot ce iti trebuie apoi stergi incat sa ramana urma de la creion si sa poti citi si cand primesti subiectul rezolvi pe foaia aia pe care e urma de creionbig grin

p. s: sper ca nu esti profa si i-am dat de gol pe cativa elevilaughingrolling on the floor

4 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Iti dau eu o metoda buna si eficienta: invata lectiile! rolling on the floor

Glummeeescc!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pai la franceza scrii in lb cocalara adica k412 4$h4

| madasuk a răspuns:

Wawlaughing
cu telu sub banca laughing
hartya de copiat sub testul dat saw teza
sa ai o bluza lunca pe dedesubt la maneca kopiutzelaughing si is mai multewinking auzi imi day funditabatting eyelashes?

| blondabex a răspuns:

Pai potii sa iti lipestii pe talpa o foicica si stai picior peste picior si nusi da seama big grin asa mai fac eu big grinsi chiar merge