| olymessi a întrebat:

Vreau cele mai originale status alese de voi! pentru cele mai frumoase dau

Răspuns Câştigător
| iubbirica a răspuns:

Uite sper sa te ajute :

Nu ma supar ca vorbesti asa mult, atat timp cat nu te superi ca nu te ascult.
. Oare cine-ar fi crezut? Oare cine-ar fi stiu? Dintr`un joc copilaresc Sa ajung sa te ubesc!
• Oare ce simti cand ma vezi?•Oare in mine u ink mai crezi?•...
Am UiTaT de LiMita [ ]Am UiTaT de DiStAnTzA[ ]StAm Fata`n Fata[:X]."tE ad0or" Iti SoPtEsC[ ]."Te Iubesc" imi raSpUnZi[ ] Ia`Ma in BrAtZe[ ]Sa ZbUrAm pRiNtrE vise INtR`un UniVers de dOrintZe[ ]
Stiu cand sa rad cand sa fiu suparata cand in ochii tai sa fiu cea mai importanta fata"
[♥]stie cum sa fac, cum sa ma tina [♥] ca atunci cand sunt ca EL sa ma simt ca o regina[♥]
Nu Mai Pot de Tine ca estiDulce Rau de Tot[ ] Daca Imi Dai un Pupic nu`Mi mai Trebuie Nik`[ ]
Ea a fost mereu langa mine cand restul m`au lasat Si a fost mereu cand toti pe la spate m`au acuzat Ea m`a ajutat incet, incet sa devin ce sunt acum Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drum
[♥]imi place cum ma privesti[♥] imi place cand imi zambesti[♥]
___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[ ]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___
Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!
Nu te schimba. Urmeaza'ti visele.Nimeni nu te poate opri, Nu ceda orice'ar fi.
º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut, uita timpul ce`a trecut. Orice sfarsit e un nou inceput.:-x"º
Am nevoie de cineva, da n'am nevoie de Oricine, eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine!, :X "
->Nu sunt deloc fitoasa` As putea spune copilaroasa` cu felul meu de a fi` Cat te iubesc nici nu vei sti `!
Ei nu`i pasa d masini, chestii.E indiferenta[ ]. Poti sa o legi cu catusele de pat e tot independenta![ ]"
•Nu te supara daca l`ai vazut cu vreuna vreodata La dracu` fata tu esti cea mai importanta•» •»
Daca imi vr lasa id tau ...iti pot da multeee love struck

5 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Eu le as alege pe alea din site-ul pe care ti la m dat sunt frumoase

| HasisS a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa exprime... fericire? tristete? disperare? esti emo?
Eu de exemplu,acum, il am p'asta:
''Ma recunosti de la distanta,
Nu trebuie sa ma apropii.
Chiar daca sapca asta neagra,
Imi acopera ochii!''

Vezi? nu-ti place, pentru ca nu transmite ceea ce vrei tu! Detalii!

| iubbirica a răspuns:

Ms de fundoiii kiss
da.mi si mie id taubatting eyelashes
adica lasa.l printrun msjwinking

| olymessi explică:

Nu dau detalii sa copiati de pe 5 site uri tot ce prindeti. Vreau sa selectati status de tot felul, versuri in care sa te regasesti!