| beea_9797 a întrebat:

Vreau ceva status de curve sa se simtalaughing

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

Cu tine vrea o zi...Cu mine vrea o viata. Eu sunt iubita lui, iar tu ramai o zdreanta!big grin

Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine, stiu...stiu si ca a ars-o cu altele. Dar el are o fata. Si pentru el, fetita lui e cea mai importanta.

Daca ai nevoie de mine, nu mai sunt aici. Cheama-ti zdreanta ca poate ea isi mai face griji.

smug

3 răspunsuri:
| Ramo024 a răspuns:

Status: "Ninge. Vrei sa ne frecam?"

| valy1233 a răspuns:

La o pereche de craci si un cur, ti-ar sta bine si cu putin creier...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata e o curva... tu esti Viata.