| beea_9797 a întrebat:

Hi vreau status pentru curve sa se simta la cele mai multe si mai fain dau fundita:X:X:X:

2 răspunsuri:
| BeautyTeacher a răspuns:

Vezi tu fetitaa. diferenta dintre mine si tine e ca eu nu am sange de cur.va in vineewinking

Curv. a ii cur.va in orice limba.laughing

Daca eu sunt subiect de barfa atunci tu esti o maree tarfadevil
tu mereu impotriva mea eu mereu deasupra tadevil

Nu ma suporta unele tarfe?laughing ok suuper taresmug inca un motiv sa fiu asa in continuareesmug

Pentru toate tarfele care ma imita am o vorba sa va zic hai pa gura mica!
sper ca te am ajutat fa le prafsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai fa curvo ai tupeu?*** pe mata asta`s euwinking!