| miqaela a întrebat:

Vreau citeva pareri despre blogu' meu http://www.light-ahim.blogspot.com/ Accept orice comment si idei(mersi anticipat+funda

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Ii soooper.imi place
Mai poti adauga:
-niste poze artistice cu poezii facute de tine
-niste statusuri si avatare
Baftaaa!

pa, pa

| Stefania96dfg a răspuns:

E super dragut blogul tau, si mie imi plac trandafiri foarte mult!

| DrunkShepp a răspuns:

E destul de ok blogul sunt lucruri destul de normale, dar ma cam deruteaza prescurtarile excesive, nu-i nimic.eu cred ca e chiar bun blogul si poate ar trebui sa pui si tu lucruri ceva idei unde sa se mai plimbe oamenii de unde esti tu ceva evenimente cu asta nu dai gres. tine-o tot asa!

| GoLeZ a răspuns:

Sti sa scrii.ai idei bune.dar un sfat ar fi sa scrii mai corect.in rest mi se pare ok...aa si inca ceva, ai putea scrie despre mondenitati din moment ceesti fata cred ca te pricepi la astfel de lucruri.si ai atrage destui cititori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E asa superb! love struck