| andra7664 a întrebat:

Vreau idei...cum sa imi aranjez parul(il am drept si mediu) pentru ziua prietenului meu?

Răspuns Câştigător
| laura_8904 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lBAJJyJZdTM&feature=related mie imi place mult sper ca si tie si mai ales prietenului tau iar daca nu ai ondultaor incearca http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A&feature=channel hope it helps

4 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

De cand stai si pui aceeasi intrebare mai bine te puneai in fata oglinzii si incercai sa ti-l aranjezi

| georgianaionescu a răspuns:

Ar fi potrivit niste bucle .simple.il asezi in partea stanga pe tot cu 2 agrafe Poti alege ca una dintre agrafe sa fie decorativa sa se asorteze cu tinuta pe care ai ales sa o porti. La final pulverizeaza putin fixativ pentru a fi sigura ca vei arata perfect intreaga zi!
sper sa iti fie de folos.

| Antonik a răspuns:

Ai putea sa iti prinzi parul in coc, lasandu-ti cateva suvite date cu gel spiralate, sau ai mai putea sa ti-l lasi liber, in vant, dat cu fixativ. Este important sa iti arate fata si sa ti-o puna in evidenta foarte bine. Un machiaj pe masura nu ar strica si ai fi foarte cuceritoare.
Succeswinking:*

| Andreea1997 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:93&tx=103&ty=36&biw=1294&bih=614. funda?