| Anna_3917 a întrebat:

Buna tuturor. Vine banchetul >8- si vreau si eu niste idei de rochii. Sunt destul de inaltuta si putin plinuta. Si altceva, nu stiu cum sa-mi aranjez parul. Bruneta, mediu. Va multumesc:*

2 răspunsuri:
| Krissii a răspuns:

Hmm daca supui ca esti putin plinuta ai putea sa iti iei o rochie neagra care sa te faca mai slaba si parul trebuie ceva usor de facut pur si simplu sa te indrepti sau sa iti faci niste bucle cu placa! http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4
Funda?:x:x

| kίd a răspuns:

Buna si eu termin acum a 8 a si la par ti.as sugera sa iti faci bucle si cateva suvite drepte`. iar de rochie ceva sa iti placa tie si sa iti stea binee happy :*