| dodorina a întrebat:

Vreau idei de cadou pentru majorat! vaa roogg!

5 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Un ceas desteptator.fixat sa sune la numarul anilor lui., adica 18, daca e posibil cu proiectare in tavan! Va adormi si se va trezi privind.cu siguranta!

| yadora a răspuns:

Fi originala si nu incerca sa fi snoaba, adica cu nu stiu ce se poarta la moda, de fite.; mai inainte de toate trebuie sa stii ce fel de persoana e, cat de serioasa sau cat de polovatica; apoi incearca sa vezi caracterul, modul de a se imbraca, personalitatea si ai sa alegi un cadou de neuitat, iar persoana o sa te intrebe de unde ai stiut cam ce ai place.

| Clauditza a răspuns:

Un striper laughing

| sergiu76 a răspuns:

Incearca cu radio zu, ei sunt cei mai originali, si asta nu se uita niciodata

| alex1991 a răspuns:

Baiat, fata, viitoare masina..., pasionat al calculatoarelor...
la mine stiau ca primesc o masina si mi-au luat un sistem audio:d