| Petrutza707 a întrebat:

Vreau intrebari pentru oracol. Idei?

2 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! care este numele tau, cati ani ai, ce muzica asculti, care este trupa ta prefreta, care este cantaretul/cantareata ta prefrat/a, ce filme iti plac, care sunt actorii tai preferati, care sunt destinatiile tale de vacanta favorite, ce carti ai citit si te-au impresionat cu adevarat, ce hobbyuri ai, canti la vreuninstrument, prcatici vreun sport, ce mancare iti place, ce sucuri preferi, care este stilul tau vestimantar, care este culoarea ta preferata, ce materii iti plac, ce facultate vrei sa urmezi, ai permis de soferi, ai iubit/a, care este cel mai mare vis al tau, care este cea mai mare neimplinire a vietii atle, care este lucrurl cel mai furmos si mai fericit care ti s-a intamplat etc

| LoveBadx a răspuns:

Numele tau ..Cati ani ai.ce mancare preferi, culoarea preferata, ai prieten, ce gen de haine preferi, ce zodie esti, cand e ziua ta, cantaretul favorit, actorul favorit, melodia favorita. fundita