| Rucky a întrebat:

Deci vreau sa mi fac un oracol si nu stiu ce intrebari sa pun... deciii n am idei straight face. ma putetii ajuta?

Răspuns Câştigător
| Hottie a răspuns:

1.Cine esti(doar numele mic)?(ex.Andreea,Mihai,Vlad,etc.)
2.Care este anul nasterii tale?
3. Ce zodie esti?
4.Care este genul de muzica preferat+exemple de foratii/solisti, etc...
5.Care sunt filmele si serialele preferate?
6.Care este culoarea preferata?
7.Care este animalul preferat+numele lui(daca ai).
8.Care este mancarea preferata, dar bautura?
9.Care este sportul preferat si ce(daca)practici?
10.Care este avatarul preferat(puneti pe "Inserare imagine"-poza cu muntele)?
11.Ai frati/surori?+cati
12.Care este melodia preferata?
13. Urasti pe cineva din showbiz? Zii aici...
14.Care este locul tau preferat din lume?
15.Descrie-te fizic si sufletesc.
16. Ce parere ai despre mine?

fundita?

2 răspunsuri:
| CactusFlower a răspuns:

Daca chiar iti doresti, poate sa fie unul in care persoanele sa fie intrebate de datele personale, in primul rand.In al doilea rand, poti sa le pui unele intrebari despre viata personala, dar sa nu fie absurde sau care sa jigneasca persoana respectiva! In al treilea rand mai pot fi intrebari despre hobby-uri, preferinte muzicale, in materie de filme etc.In fine, cred ca acest gen de intrebari iti vin pe parcurs.Numai sa ai grija, cum ti-am spus, sa nu fie absurde! Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu.Numai bine!

| pisikutza ta a răspuns:

Ce este viata?
ce este moartea?
ce este sarutul?
ce este visul?
ce este baiatul?
ce este fata?