| kitty_3338 a întrebat:

Vreau niste melodii pentru banchet si nu stiu ce sa pun pe cd! Colegii mi-au spus sa le fac eu cd! Va rog, ajutati-ma, dau funda pentru cele mai multe si cele mai frumoase.
Psbig grine toate genurile, dar manele NU!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Mc pentru funda.:X

| kary_9750 a răspuns:

Maximillian sophia
guess hwo tot mai sus
guess who oriunde te duci / stiu deja
is misto :X
mai vrei trm un msj stii mai dautongue am to tona pe lista de asteptare

| xAdiinax a răspuns:

Alexandra Stan-Get Back
Fly Project-Ya bby
Connect`R-Ring the alarm
Boa-Energetic
Boa-Eat you up
LuKone feat deMoga-allemasse
Nick Kamera feat Mike Diamondz-Kalya
Deepside Deejays-Never be alone
Andreea Banica-Sexy
Alessia-Find me[ale ale]
Smiley-Dream girl
Katty Perry-E.T
Jeremih feat 50 Cent-Down on me
[ funditapuppy dog eyes...nu`s manele stai linistitahappy... sper sa-ti fie de folos:d]

| Panala2 a răspuns:

Tu vrei sa faci banchet fara manele laughing? La inmormantare ar fi mai interesant. La noi la banchet cand era o manea toti dansau si se simteau bine.

| diablo65 a răspuns (pentru Panala2):

Esti tigan borat numai tiganii asculta manele happy mai ales la banchet cu profesorii