| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau niste poezii de dragoste pentru noi si pentru el( nu vreau sa compun ca nu sunt buna la asta) Va rog si niste linkuri...Va multumesc! Dau si fundita

13 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/

Ai aici tot ce îţi trebuie şi sunt 100% de acord cu NickoS.Decât să zici "Vreau niste poezii de dragoste pentru noi si pentru el", mai bine compui tu o strofă-două, aşa cum ştii şi să te inspiri din altele, dar nici să copiezi un vers şi unul să-l faci tu:))

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Poţi să-i spui ce simţi şi altfel decât în versuri.

| NickoS a răspuns:

"Vreau niste poezii de dragoste pentru noi si pentru el". Nu ai cum sa spui asa din moment ce nu le-ai scris tu.Decat sa cauti "poezii pentru voi", mai bine te-ai apuca sa scrii si tu o macar o strofa
(asa cum sti).

| xdgirl18 a răspuns:

OK, scrie pe google poezii de dragoste, si ai tot feluri de poezii de dradoste. XD

| moniquec a răspuns:

Eu poezia asta am compus'o pentru fostul meu prieten sper sa-ti fie de folos
Stii de cate ori ti-am spus ca te iubesc cu gura inchisa? Tot timpul.
Stii de cate ori ti-am desenat valuri paralele sirei spinarii? Mereu.
Stii de cate ori ti-am cantat paradisul la ureche fara sa ma asculti? In fiecare zi.
Stii de cate ori am adormit ca un pui de om avand capul pe pieptul tau? Noapte de noapte.
Stii de cate ori te-am strans de mana noaptea in somn? In timpul fiecarui vis.
Stii de cate ori sudoarea ti-am suflat-o dupa piele? La fiecare respirat de aer.
Stii de cate ori am incetat sa fiu a ta? Niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexa, da de ce vrei asa tare poezii de dragoste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tu poti sa compui bine numai trebu sa ai talent!happy;( cum s eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ieu am 11 ani si iubesc un baiat de 23 de ani am vb cu iel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru noi si pentru el
vai vai puteai zice pentru noi sau pe mine si el gramaica asta te omoaralaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap daca si eu nu stiu

| alecs_3293 a răspuns:

Te-am iubit/te iubesc/te voi iubi/pana atunci cand soarele va rasari/te voi iubi pana in ultima clipa/chiar daca nu voi fi fericita/te voi iubi paba voi inchide ochii/te voi iubi chiar si atunci cand va trebui sa te privesq de sus... p0ezia este scrisa pentru un baiat pe care l-am iubit foarte mult nu stiu daca iti va place dar sper sa iti placa si sa speram ca ti-am fost de folos pup:*

| Dana_Dana_1999_QY7A a răspuns:

Te-am iubit/te iubesc/te voi iubi/pana atunci cand soarele va rasari/te voi iubi pana in ultima clipa/chiar daca nu voi fi fericita/te voi iubi paba voi inchide ochii/te voi iubi chiar si atunci cand va trebui sa te privesq de sus... p0ezia este scrisa pentru un baiat pe care l-am iubit foarte mult nu stiu daca iti va place dar sper sa iti placa si sa speram ca ti-am fost de folos pup:*