| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste poze mai emo asa.ca niste modele pentru ca vreau sa iti fac cateva poze pentru hi5 si vreau niste pozitii ca sa zic asa laughing daca intelegeti ce vreau sa zic si imi dati can mai multe poze primiti funda big grin

Răspuns Câştigător
| maryyyaaa a răspuns:

Pai cel mai indicat este sa stai intr-un colt al unei camere, sa te iei cu mainile de genunchi si sa stai cu capul pe ei:D; sau poti sa stai tot la fel intr-un colt si sa te uiti la o poza si sa te faci ca plangi :P; sau sa stai intr-o camera goala pe un scaun cu capul in jos gen http://www.layoutsparks.com/1/73520/emo-girl-16-alone.html. stiu ca's ciudate ideile da' asta e :P, ceva mai bun n'am