| BlueEyes a întrebat:

Ce produse pentru par ar trebui sa folosesc daca am parul cret si vopsit? Adica, eu folosesc sampon si balsam pentru par vopsit, balsam fara clatire pentru par cret si o crema regeneratoare. Toate sunt de la TRESemmé. Dar nu imi simt parul sanatos, imi si cade ...Deci,care sunt produsele adecvate pentru ca parul meu sa fie ingrijit si sa arate bine? Vreau raspunsuri din propria experienta nu cautate pe google ca asta pot face si euwinking. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| veronica a răspuns:

Eu ma spal cu schwarzkoft sampon si balsam,sunt f bune si daca vrei buclele tale sa fie mai frumoase,eu am fion cu fisuna(nu stiu cun=m se zice-n romaneste)e chestia aia rotunda care se pune in fata la fion, intorci capul in jos si te usuci cu chestia aia rotunda, o sa ai un par extraordinar de frumos. spar ca ai inteles despre ce vorbesc
succes