| yournameplease a întrebat:

Vreau niste statusuri gen : " Din tot ce ai, sunt tot ce nu ai!"care sa arate ca am iubit pe cineva, acel cineva m-a ranit iar eu sunt acum indiferenta. Funda.

1 răspuns:
| iYuuki a răspuns:

Daca ma iubesti de ce ma faci mereu sa plang?
Nu plange ca s-a terminat, zambeste ca s-a intamplat!
Am invatat Ca oricat Ai plange lumea Nu Se opreste In loc Pentru durerea TA...
TotUl TReCE dar tOtUl nu Se UitA!
Am intrebari de pus,raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat!
Azi sunt putin trist, probabil ca tristea e din afara, daca ar fi din mine as fi prea trist…
Nu merita sa plangi pentru nimeni! Iar cel care merita, nu te va face sa plangi niciodata!
Nu uita:/Stelele care cad... nu pier /Stelele care cad se duc spre un alt cer.