| bubuletsdulshe a întrebat:

Buna TPUlove struck:* Vreau si eu statusuri pentru fostul meu iubit(indiferenta)batting eyelashes
Pls! Fundita...

Răspuns Câştigător
| Arisu a răspuns:

Am invatat sa iubesc un prost

Daca cineva iti spune 'te iubesc' tu sa-i spui ca minte caci iubirea nu se spune ci se simte

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Chiar dk el nu o sa-mi mai spuna " noapte buna" sau pe strada "buna", am prietene care ma suna sa-mi spuna " Fata, esti de 1000 de ori mai buna decat aia pe care o suna "

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi. "

Crezi ca-mi pasa ce ai? Oricum nu te respect. ai ambalaju` misto. da` continutu` e infect

Spui ca adori si ca iubesti, dar nu stii sa pretuiesti.

iti aduci aminte cand iti spuneam. cuvintele alea pe care le rosteam?! Iti aduci aminte cand stateam. Pe banca aia, noi doi eram

""... unii oameni nu gandesc,vorbesc si ranesc!""

Nu privi in spate,lasa-n urma tot ce-a fost.Tu incercai sa te ridici….el te tragea in jos.Dar nu ceda cand stii ca inca mai poti,ca tine sunt putine dar ca el sunt toti!

Dragostea inseamna o adevarata condamnare la suferinta

dulce sau amara draguta sau vulgara raman originala

Mi-ai furat inima dar nu-i nimic mai am alta acasa in frifider!laughing

Paharele sus, sampania sa curga, RESPECT pentru noi fetele care am facut pe toti fraerii sa planga!

Te iubesc si Te aDor :X K pe-o RoatA de TracTor tongue :X

cine dragostea nu stie,d-zeu sa nu-l mai tie

foaie verde puisor, tu dai BUZZ, eu dau ignor!

poti sa fii frumos cat 10 daca nu esti"om" la ce imi mai trebuiesti?

Nu te distruge pentru cineva ce nu te merita.

Cred ca cel mai bine ti se potriveste asta :Oare de ce te-as astepta un veac? ...La naibaaa! Dragostea e doar un fleac!

Asa e si va fi mereu, o fata buna langa un baiat rau.

Ti-am mai zis si-ti zic din nou, nu fur inimi, le primesc cadou

"E în zadar sa vorbesti celui care nu vrea sa te asculte."

cu timpul inveti ce trebuie sa apreciezi………….

Fii atent la persoana draga pentru ca intr-o zi vei realiza ca ai pierdut un diamant in timp ce tu erai ocupat cu pietricelE

" A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca! "

Mi-ai spus ca ma iubesti, acum imi arati ce putin…

Te iubesc dar las\' ca-mi trece...

Sunt ZaMbETe FaLse. Minciuni.Ji ToT Ce SpUi.SunT CuV` FaCuTe ScRum

Cam atat, sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| c0zMyy a răspuns:

FitsZe, GesTuri si TuPeu ai VREA tu TALENTUL m3u... (eu zic ca functioneaza) funditsza plizzz :p