| Maria_7245 a întrebat:

Vreau niste statusuri/mesaje/citate frumoase
multzu:*

2 răspunsuri:
| zambethツ a răspuns:

Chiar daca în spatele unui vis se poate ascunde un cosmar…nu uita sa crezi în tine si toate problemele încet dispar
Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.
invat sa plang fara lacrimi, sa admir cu masca indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!
totul trece, asa se spune. dar nimic nu trece fara sa lase urmesad!
Ma inalt sa zbor•Din nou•Dar uit ca aripile le-am pierdut•Cad si dau cu capu' de trecut•
Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an?
El amor es trabajo, dolor y tristeza.sad
cand mi-a scapat din mana fericirea? in ce moment incat nici nu mi-am dat seama?sadvreau sa invat sa dau timpul inapoi ca totul sa fie ca inaintesad
"Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"
orice minut, e un inceput, viata merge inainte indiferent de ce ai facut, poate ai gresit, poate ai mintit, ti-am mai spus, ne vedem acolo sus
Nu incerca sa ma judeci dupa aparente, Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente
Am invatat sa iubesc tot ce era al meu, Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!
crezi ca imi pasa? fi serios am depasit situatia cui ii pasa? imi iubesc viatalaughing
Q indiferentsza Tha mai faquth mai tare.acum inCet inCet calc pe urmele tale`. Sh abia astept sa vezi sh thu ca Indiferentsza do0are`!
º♥ºNu'mi SpOoN3 K sOoNt frumoasa DeJa O stiU! º♥º

º♥ºNü ma ƒace sa plangcrying ca dümnezeu ìmì nümara lacrìmìleewinking sìì cate lacrìmì ìmì cürg mìee atatea pacate ìtì ƒacy üh' tìe:-s"º♥º

º♥º"poate lumea e invidioasa ca ai o nevasta frumoasa[kiss]. ce tine doar cu tine si nu te lasa"º♥º

A Fi Puternic Inseamna A Ierta Pe Cnva Care Nu Merita Iertarewinking

"Fii eleganta, nu te vinde pe nimic…:X"

"In spatele unei fete frumoase se afla mereu un baiat destept!"

tu ma iubesti si ma accepti asa cum sunt de asta pentru mine esti cel mai scump de pe pamant!

Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!

Cel mai trist lucru este ca uneori sufletul ti-l ia tocmai acela ce nu are nevoie de el.

In dragoste, sa nu faci niciodata din durerea altuia fericirea ta...

Daca as mai avea dreptul la o singura gura de aer mi-as tine respiratia pana ajung la tine sa iti spun ca te iubesc… chiar cu riscul de a muri…

am o viata roz.si am nevoie de un baiat care sa ma iubeasca nu de un golan care sa ma dezamageaskwinking

tu niciodata nu mai iubit.eu am fost cea care te'a iubit. tu doar mai mintit.

a trebuit sa plec...stiu,inghiti in sec.eu pot sa am o lume'ntreaga la degetul mic dar tie draga un alt deget iti dedicwinking

Daca tu imi arati ca nu iti pasa.Eu iti arat ca pot fara tinewinking

"Şi nimic din ce spui acum nu mai are rost! Pentru mine nu mai eşti, pentru mine.Doar ai fost!winking"

"O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!"

"ApropO.stii` cum e vorba mea fRate`. Iubeste`O din sUflet, Dar sa dOvedeSti Si prin Fapte`!"

Si respect pentru cel care-si iubeste mult femeia, dar sa fie fata fina nu tarfa de mana a treia!

"...acum vad.prea frumos m-am purtat. Dragul meu. e clar! ti` s-a urcat la cap oh go on."

kiss

| AlexandraHristov a răspuns:

To love abundantly is to live abundantly, and to love forever is to live forever. – Henry Drummond

Mai multe aici: http://www.statusuri-mess.com/citate-dragoste-engleza/