| lykkeli a întrebat:

Vreau o poreclacrying... draguta dar nu gen ancuta, ancutel etc.nu neaparat sa aiba leg cu numele meutongue... cea mai interesanta, originala si draguta porecla primeste funda:*

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Hmm….deci tot ce mi-a trecut acum prin minte a fost:
-Schoricik;
-Unghiutza
-ZuZu
-Creata
-V3v3
-Chitz
-CHIT
-MimI
-Mata
-Pitik mik mik
-Scarby
-mumu
-BybY
Micky, Judy, Dizzy, Deydey, Mokky, Dada, Viky, ZuuUuU,Pasicuță,Vivi,fupla,Meliax,împuțitaniexo,boomo cic,delma,negru,ciciripu,big swou,rama,scobitoare,scobi,fify,flufy. iubi,pitzi,dovlecel,ingeras,scorpie,(asa mi se zice mie) scarbalaughingbybyshor,dudutza, mandra……daca va mai trebuie porecle(sunt experta) dati un add la is toxik_barbie sau nidual_betty…,, mda…porecle pentru doritoare: Zuzu, Zeze, Zuza, Zizi, Zozo, Zozole, Zaraza, Tzinky, Izzie, Micky, Judy, Dizzy, Deydey, Mokky, Dada, Viky, ZuuUuU, cryssuu, pissuuu mda…gata! Ete`le pe zuzele mele ♥
Zuzubombonik
milka
bbe=bebe
scumpic
kidoOo
: Mumulina, Buburuza, Morcoveata, Bibi, Flocicica, Creata, Bubulina, Purcica, Moby Dick, Maimu, Gras, Turturica, Vipera, Ciufulici, Marmota, Pisy, Cotoroanta, Mucigiai, Tutzi, Fify, Miss Piggy, Laura Balaura, Urecheata, Kitty, Bebelusha, Pitzipoanca, Bunicutza si Zuzakid
memo…………………………………………………Gata
baby
barbie
creata care mi se spoone mie ca sunt CREata…
Bibilaughing
Zizyhappy
Innocent Kid=)
DeeDeehappy lolHmm…. deci tot ce mi-a trecut acum prin minte a fost:
-Schoricik;
-Unghiutza
-ZuZu
-Creata
-V3v3
-Chitz
-CHIT
-MimI
-Mata
-Pitik mik mik
-Scarby
-mumu
-BybY

Cam atatea stiuhappy

6 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Buna. Pentru Anca nu exista foarte multe porecle.
Uite ideeile mele: Teddy, Kinder, Kissy, Sisi, Anny, Pink, Angie, Elly, Sophie (Sofi), Cherry, Darky, Mimi, Lolly, Kimy, Cindy, Dolly, Fiffy, Betty, Lilly, Deedee, Lulu, Ally, Ala, Hizy, Zizy, Deezy, Vivy, Bibby, Deea, Punky, Blacky, Rocky, Emy... Sper sa iti placa!

| AlexandraCroft a răspuns:

ßåmbµlî¢îσäshå
journey's end
LiTTle LioN₪
PhAn7h3яa§Z
έχЂŗąôřδįňάřά

| Andreea114820 a răspuns:

Pysy...eu ti-as spune si mikutza big grin depinde si ce vrei tu...big grin pup :X

| Alexa_9443 a răspuns:

Porecla ti`o pun prietenii in legatura cu tine!

| madalina_2618 a răspuns:

Patratzic...laughing

| teona989 a răspuns:

Ceva de genu pufi,pufulet,frumisica,micuta, soricel, motanel sper ca te-am ajutat bafta cu gasirea unei porecle potrivita gustului tau happy