| notsurewhoiam a întrebat:

Vreau parerea unor baietilaughing...cand vedeti prima oara o fata si nu numai la ce va uitati prima oara si ce va da prin >minte?:...va dau si funda daca vreti

6 răspunsuri:
| ValyMha a răspuns:

Pai prima data te uiti la fata si dupa aceea la forme si daca sunt toate superbe love struck filtrezi cu ea (sincer cam asta imi trece prin minte) {fundita}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara ma uit la cum arata in totalitate, daca este ingrijita...la unele fete ma uit la sani, la altele imi plac picioarele.cred ca fiecare are propriile gusturi la fete

| ✿puffa✿ a răspuns:

Ooo... ce intrebare. o sa urmaresc raspunsul ca sun si eu curioasarolling on the floor

| MsdfdsSeArde a răspuns:

Deci, dupa parerea mea e ca nu trebuie sa fie miss... sau ceva de genu, atata vreme cat arata cat de cat frumos si e draguta mie mi s'ar parea cea mai frumoasa dintre toate, deci...

Sper ca te'am ajutat.By3
P. S. nu prea mi-am putut gasi cuvintele nu stiu de ce dar la astfel de intrebari ma gandesc la o persoana mai speciala ^^ si uit totul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data ma uit in ochi ei pentru ca vb ai ochi sunt oglinda sufletului. E nu stiu sigur daca e asa, dar cand vad o pereche de ochi frumosi nu ma mai dezlipesc de ei

| notsurewhoiam explică:

Si ce ati alege intre o fata frumoasa dar fara forme si una urata dar cu forme suple?smugsmug