| SachiNeko a întrebat:

Intrebare pentru baieti: la ce va uitati prima oara cand vedeti o fata? [dau si funda] =3

Răspuns Câştigător
| mihaibr11 a răspuns:

Depinde, pentru ca sunt fete care iti "sar" in ochii si au ceva aparte si atunci aluneca privirea in diferite pct, dar asta difera de la fata la fata. Fiecare e cu parerea lui. Peace

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ochii mei se duc direct la fundul ei si la sani, culmea nu pot rezista fara sa ma uit acolo, cand sunt cu amicul meu mai des el imi tot zice ia uite si aia ce bunaciune e.

| ionut7782 a răspuns:

E normal sa te uiti la corpul ei nu? doar de asta avem ochii.eu unul o masor din cap pana in picioare cu privirea.

| WeedMan a răspuns:

Prima data ma uit la fata iar apoi la fund si tate

| Dmitrie10 a răspuns:

Prima privire e la fata. Apoi daca e simpatica, ochii se indreapta spre sini si la fundisorul ei.Si o admiri cu mare placere.

| Vexio a răspuns:

Mai intai ma dau pe langa ea sa vad cum vorbeste dar are bunu simt daca nu are pa-pa...si daca nu le are pe astea ma mai uit si pe la cursu valutar si pe la sanioaralaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca intr-adevar iti place de ea trebuie sa aiba si un suflet bun daca nu la organele externe...laughing