| lili24 a întrebat:

Vreau parerea voastra a adolescentilor care iubiti muzica, frumosul, moda, etc. Mi-am schimbat templatul la site si continutul. Va place, nu va place, astept chiar comentariile voastre. www.clickaici.com, Dati-mi o idee ce categorii sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Mai devreme credeam ca l-ai dat altcuiva sau ceva, ma bucur ca doar te-ai gandit sa schimbi tema.
ontopic: dupa umila mea parere, totul e perfect pana la continut, de acolo e cam mica partea cu articolele, dar poate sunt eu mai demodat doar. totusi, bravo de initiativa de a poasta articolele pe dreapta si widget-urile pe stanga. e nevoie de curaj si simt inovativ. in ceea ce priveste categoriile nu ma bag, deoarece tu trebuie sa scrii despre ceea ce te pricepi si te intereseaza, nu ceea ce vor altii.
succes la cat mai multi vizitatori!

1 răspuns:
| Psihoyounger a răspuns:

Site-ul e interesant, dar banuiesc ca e facut pentru audienta feminina.

O categorie ar putea fi "Propuneri" pentru ca cei care iti viziteaza site-ul sa fie chiar ei cei care iti dau sugestii.

Psihoyounger