| ElenaZamfi a întrebat:

Vreau pareri:d! http://martiniinparis.blogspot.com

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai lucrat la el, e plăcut.
Bravo!
Pa, pa.

| BBdragutza a răspuns:

Mie imi place e super imi place si subiectul blogului intr-un fel ii dau dreptate lindemone,acum toti cu parerile lor nu-i asa, super blogul! Succes in continuare! Bye, Bye!

| lindemona a răspuns:

Bună,

Eu personal ţi-as recomanda să schimbi background-ul acela. Deranjează cititorul, este aceeaşi fotografie duplicată de mai multe ori, nu găsesc nici o legătură cu tema blogului, iar fotografiile pe care le adaugi la postări par aruncate aiurea, din cauza bg, care ar trebui să le scoată în evidenţă şi în nici un caz să le pună în umbră.
Căt despre subiectul blogului, este chiar interesant, merită o "urmărire" la fiecare post.

Succes în continuarewinking