| zuzza a întrebat:

Cine a vazut filmul titanic 2? vreau pareribig grin

Răspuns Câştigător
| AcidCuSange a răspuns:

Eu plang si la cantec (la Titanic 1), d-apoi la film cum o sa fie crying

6 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

A aparut? l-ai vazut tu?
As vrea si eu sa-l vad daca se poate?
unde il pot gasi?

| Pisicuța a răspuns:

@ReedCss a aparut tongue google it.

| AcidCuSange a răspuns:

Gata, l-am vazut, Titanic 2... E acceasi poveste, doar ca s-a spart un ghetar si s-au facut valuri uriase, si Titanicul a bubuit la jumatate si au murit aproape toti oamenii in afara de Amy si Hayden (personajele principale). Inca un val se izbeste iar Amy si Hayden sunt prinsi intr-un dulap. Titanicul se scufunda iar supravietuieste doar Amy, care a fost ajutata de tatal ei si a vrut sa il resusciteze pe Hayden dar nu a reusit.Destul de fain

| Larisukaaa a răspuns:

Naspa...il insulta pe primul...nu merita numele de Titanic 2

| uǝʞɔıp a răspuns:

laughing ce mintiti ma atata...nu exista titanic 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie o pierdere de timp
eu l-am vazut si e ...vai de el
nu se compara cu titanic 1 nici nu merita sa i sa spuna titanic
mai bine decat se te uiti la el mai bine uitete la titanic 1