| Lilia2621 a întrebat:

Vreau pareri de la baieti! Ce cadou v-ar placea sa primiti de la iubita voastra de ziua de nastere? Imaginati-va ca sunteti impreuna de lrei luni... Fundita

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu aș vrea puzzle... happy
Depinde și de câți ani împlinește, ce pasiuni are...
În general, băieților le plac „jucăriile". Și fetele în lenjerie sexy. Acu', tu alegi. happy

| Lilia2621 explică (pentru mihai69):

19 ani implineste

| DarkMarx123 a răspuns:

Ce mi-ar place ca si cadou ar fi ca iubita mea sa ma cheme la intalnire cu ea, sa zica ca mergem sa ne plimbam apoi ca trecem pe la o amica de a ei si la urma sa aflu in fata usii ca ma duce acasa la ea si ca vrea sa facem dragoste. Asta ar fi o surpriza, dar doar in cazul in care nu stiu unde sta ea.

| mihai69 a răspuns (pentru Lilia2621):

Chiar și un bilet la meci/film/teatru/etc. ar putea fi un cadou frumos, alături de tine!

| slenderica a răspuns:

Un threesome.

| AndraTpu a răspuns:

Http://www.cadouri-funny.eu/
Mi-ar placea ceva personalizat, cu poza noastra...cu noi doi

| ganeamariandumitru a răspuns:

Un set de șurubelnițe sau un briceag.