| andreutza_4339 a întrebat:

Ce cadou v-ar place sa primiti de ziua voastra de la iubit/iubita?:X

12 răspunsuri:
| Alex a răspuns:

Multe sarutari, multe imbratisari, multe complimente, urari de ziua mea, multe declaratii de dragoste, prezenta ei non-stop si optional ceva simbolic (de ex.: o rama cu poza in care suntem noi etc.)

| Andru1996 a răspuns:

Un sarut romantic de vreo 10 min ar fi ideal:X

| Any_2443 a răspuns:

Un bmw x6 love struck

| Byencutzz a răspuns:

Un simplu "te iubesc" ar inlocuii toate cadourile si poate un trandafirwinking si un sarut dupa ...ar fi perfect!

| andrei a răspuns:

Un sicer "te iubesc!" si un pupic:p

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Sa isi faca un tatuaj cu numele meu!

| cristina_3322 a răspuns:

Sa imi faca o surpriza, sa ma duca la o pizza, cofetarie, poate la un film, as vrea de ziua mea sa fiu toata ziua cu el sa facem ceva nou, ce n`am mai facut. Poate o iesire la iarba verde, la strand, sa bem o sampanie, o bere, seminte. discuti. orice numai sa ma simt eu bine cu el, si el cu mine.

| nellyneliana a răspuns:

Un volkswagen passat cc...hee hee

| Opt1k a răspuns:

Un sarut!

| Xtina_8376 a răspuns:

Orice "obiect" e binevenit dar nu un inel ca o iau la fuga laughing)

| alexfitzee a răspuns:

Cadou hmm pei cel mai bun cadou este fericirea noasra zic eu dupa fericire iar fericirehee heehee hee

| dany_3200 a răspuns:

O pisica persana ca imi doresc de muult timp una