| Footballer7 a întrebat:

Vreau pentru halloween sa ma vopsesc pe fata...as dori sa aflu daca acuarela este daunatoare pentru pielea fetzei.happy

Răspuns Câştigător
| girls97 a răspuns:

Bwna depinde ce tip de acoarele daca sunt dinacelea pentru pur sh simplu desen[de la scl] da poate dauna daca sunt acoarele dinnacelea speciale piturii pe corpul omenesc nu succ sh sper ca te.am ajutat

3 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Nu, nu este.

| cryssajust4u a răspuns:

Daca o sa dai cu acuarela pe fata o sa faci niste bubite asa mi s-a intamplat mie, daca ti se pare raspunsul meu bun funda

| Footballer7 explică:

Deja m-am dat cu guash. parca nimic rau. pina cind :
)