| Green007 a întrebat:

Sall as dori sa aflu ce tigari sunt mai daunatoare cele mentolate, sau cele normale

Răspuns Câştigător
| aleksuta a răspuns:

Pai toate tipurile de tigari contin nicotina. Cele cu diverse arome au ori o biluta care ii da tigarei o anumita aroma ori foita respectivei tigari are acea aroma.Deci indiferent ce tigara fumezi este daunatoare. Diferenta dintre cele 2 este ca cele aromate pot avea diverse gusturi(menta,cirese, etc)si te vei axa mai mult pe acea aroma diferita, iar la celelalte se va simti mai mult sau mai putin tari in functie de gramajul de nicotina.